Chleba, nie igrzysk!

Z oburzeniem obserwujemy, jak Krzysztof Matyjaszczyk i jego klika lekką ręką wydają 250 tysięcy złotych z miejskiego budżetu na promocję idei województwa częstochowskiego, którego powstanie jest w obecnych warunkach niemożliwe. Te środki można było wydać na pożyteczne cele! Jest wiele ważniejszych wydatków niż koszulki, balony, torebki czy przypinki z napisem “Jasne, że Województwo Częstochowskie”.

Kosztowna kampania służy tylko i wyłącznie upokorzeniu gadatliwego posła Giżyńskiego i promocji własnego środowiska politycznego, a nie interesom naszego Miasta. A przecież ćwierć miliona złotych można było przeznaczyć np. na darmową komunikację miejską dla wielodzietnych rodzin, dodatkowe zabiegi in vitro, lub na doinwestowanie Biblioteki Miejskiej im. Władysława Biegańskiego, której wyposażenie i księgozbiór pamiętają lata 60-te ubiegłego wieku.

Jeżeli tak samo jak my życzysz sobie prawdziwej polityki lokalnej zamiast pustych, choć kosztownych trików SLD, przyłącz się do nas!

SHARE IT:

Leave a Reply

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>